EĞİTİM

Desmus, tasarım sürecinin başlangıcında, program gereksinimlerini test eder ve işletme maliyetlerini düşürmek ve müşterilerinin sermaye yatırımını en üst düzeye çıkarmak için bir bina yapılandırmasını optimize etmeye çalışır. Bu noktada performans ve etkinlik odaklı projelerinde sadece yapıyı teslim etmekle kalmaz, bu mekânların içerideki operasyonun efektif işleyebilmesi için mevcut ekibin bilgilendirilmesi adına çeşitli eğitim hizmetlerini verir, dinamik bir şekilde çalışma sürekliliği kazandırır.

Desmus; yüksek kalitede, çevre dostu, estetik olarak ayrışan ve kimliğiyle öne çıkan mekanlar tasarlar. Bu ortamları maksimum verimlilikte kullanabilmek için de yurt içi ve yurt dışından alanında profesyonel planlamacılar, danışmanlar ve mühendislerle işbirliği yapar.

Desmus, başarılı bir binanın temelinin dış mimariyi tamamlayan ve onunla uyum içinde olan bir iç mekan olduğu bilinciyle projeleri hayata geçirir. Yalın ancak görsel çekiciliği olan, işlevsel ve yüksek konfor vadeden mekanlar için, iç ve dış mimarının birbirine entegre olması büyük önem taşır. Desmus’un önceliklerinden biri, iç dizayn hizmeti verdiği tüm projelerde tasarımcı ve yaratıcı mimar ekibiyle beraber tutarlı alanlar yaratmaktır.

İÇ DİZAYN

Desmus’un mühendis ve teknik uzmanlardan oluşan ekibi, konsept oluşturulmasından inşaat sürecine kadar, tasarım ekibinin tamamlayıcı bir parçası olarak çalışır. Yaratıcı sürece dahil edilen mühendislik çözümleri, projenin işlevselliğinin artmasından, çevresel ve ekonomik zorlukların çözümüne kadar birçok farklı alanda daha etkin ve hızlı olunmasını sağlar. Yeni nesil tasarım araçlarını kullanmaktaki modern vizyonuyla Desmus, mimari ekibiyle birlikte yüksek performanslı ve düşük maliyetli ortamlar yaratmaya katkıda bulunur.

Desmus, uzmanlık alanı olan kültür-sanat ve performans mekanları için işletme modelleri tasarlar. Projenin başlangıç veya sonraki döneminde alınabilen bu hizmet; stratejik planlama, fizibilite çalışmaları, mekan ihtiyaçları hakkında rehberlik, işletme yapısı ve organizasyon şema planlaması, konsept geliştirme ve programlama, personel yönetimi, bütçe planlaması, etkinlik yönetimi, prodüksiyon ve operasyon yönetimini kapsar.