Hakkımızda

Desmus; özellikle performans mekanları, eğitim kurumları ve kültür-sanat yapıları gibi projelerde uzmanlaşmış bir tasarım, mimari, mühendislik ve planlama firmasıdır. 

 

Avrupa ve Türkiye’de bu alanda uzun yıllar içinde edindiği tecrübesiyle birçok farklı dinamiği göz önünde bulundurarak tasarımları gerçeğe dönüştüren Desmus, yaratıcı mimar ekibiyle projelendirdikleri mekanları, kullanıcı ve izleyici gözüyle ele alarak, insan etkileşimini en üst seviyeye taşıma ve cazibe merkezi yapma odaklı tasarlar.

 

Amaçlanan estetik ve ekonomik hedefleri karşılamak için, vizyon ve iş modelleri hakkında net bir anlayışla projelerini geliştiren Desmus, operasyonel verimlilik, esneklik ve sürdürülebilir iş anlayışıyla danışanlarının ihtiyaçlarını destekleyen yapılar oluşturulmasını sağlar.

 

Desmus'un yaratıcı tasarım ekibi, insan ve çevre faktörlerini en ince detayına kadar hesaplayarak hep bir adım ötesini düşünür. Kişinin fiziksel alanla olan her temasının bir mesaj ya da duygu iletmek için bir fırsat olduğunu bilir. Müşterileri ile birlikte bu mesajlar hakkında strateji geliştirerek insanların yaşadığı, çalıştığı ve rol aldığı alanlarda bilinçli deneyimler yaratılmasını amaçlar.

 

Desmus’un mimariye sorunsuz entegre olan ileri teknoloji sistemleri iyi tanıması, izleyici deneyimlerine pozitif olarak yansır, danışanların hikayelerini güçlü bir şekilde anlatmalarına, kültürlerini aktarmalarına ve stratejik mesajlarını iletmelerine yardımcı olur.